Μήνας: Μάιος 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ 27-28/5/2017

                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ

 

  ΦΙΛΙΚΟ 28  ΜΑΙΟΥ 16:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΠΑΙΡΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ 2

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ       27 ΜΑΙΟΥ 16:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ- ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΛΕΥΚΙΔΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ      28  ΜΑΙΟΥ 13:00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΗΠΕΔΟ  ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 28  ΜΑΙΟΥ 09:00    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-

ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

2010

ΤΟΥΡΝΟΥΑ     28  ΜΑΙΟΥ 09:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

2011-12

ΦΙΛΙΚΟ 27  ΜΑΙΟΥ 10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ-  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΝΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ CATENACCIO S.C.

 

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ 13-14/5/2017

ΑΚΑΔΗΜΙΑ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ

 

  ΦΙΛΙΚΟ 14  ΜΑΙΟΥ 10:30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΙΡΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ 2

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 14  ΜΑΙΟΥ 18:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΦΡΑΦΟΥ- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΙ ΛΕΥΚΙΔΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 14  ΜΑΙΟΥ 13:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

ΦΙΛΙΚΟ 14  ΜΑΙΟΥ 11:00    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

2010

ΦΙΛΙΚΟ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

2011-12

ΤΟΥΡΝΟΥΑ

JUNIOR PLAY OFF & PLAY OUT (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β’ΝΟΤΙΟΣ) 13/14 ΜΑΙΟΥ 2017

JUNIOR PLAY OFF (ΑΝΟΤΙΟΣ / ΒΝΟΤΙΟΣ) Γ.Σ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 07 ( Β 4) ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (Α 1)
JUNIOR PLAY OFF (ΑΝΟΤΙΟΣ / ΒΝΟΤΙΟΣ) ΣΧ.ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (Β 3) ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ (Α 2)
JUNIOR PLAY OFF (ΑΝΟΤΙΟΣ / ΒΝΟΤΙΟΣ) ΠΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α 3) Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (Β 2)
JUNIOR PLAY OFF (ΑΝΟΤΙΟΣ / ΒΝΟΤΙΟΣ) Α.Ο.Ν.Α (Α 4) ΣΧ.ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ (Β 1)
JUNIOR PLAY OUT (ΑΝΟΤΙΟΣ / ΒΝΟΤΙΟΣ) ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ( Β 8) ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ (Α 5)
JUNIOR PLAY OUT (ΑΝΟΤΙΟΣ / ΒΝΟΤΙΟΣ) Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Β 7) Π.ΦΑΛΗΡΟ (Α 6)
JUNIOR PLAY OUT (ΑΝΟΤΙΟΣ / ΒΝΟΤΙΟΣ) ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (Α 7) ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ (Β 6)
JUNIOR PLAY OUT (ΑΝΟΤΙΟΣ / ΒΝΟΤΙΟΣ) ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Α 8) ΣΧ.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ( Β 5)

ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΑ PLAY OFF ΚΑΙ ΤΑ PLAY OUT ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 13/14 ΜΑΙΟΥ 2017

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ ΗΔΗ 0-1.

Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΥΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΙΚΗΤΗΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΠΕΝΑΛΤΙ.ΑΝ ΝΙΚΗΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΧΑΝΕΙ 0-1 ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗ.ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ.

 

 

 

PLAY OFF & PLAY OUT ΠΑΙΔΙΚΟΥ Α’ ΝΟΤΙΟΣ / Β’ ΝΟΤΙΟΣ 13/14 ΜΑΙΟΥ 2017

 

ΠΑΙΔΙΚΟ PLAY OFF (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β ‘ΝΟΤΙΟΣ) ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ (Β 4) CHAMPIONS ΑΛΙΜΟΥ (Α1)
ΠΑΙΔΙΚΟ PLAY OFF (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β ‘ΝΟΤΙΟΣ) Γ.Σ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Β 3) ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Α 2 )
ΠΑΙΔΙΚΟ PLAY OFF (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β ‘ΝΟΤΙΟΣ) Α.Ο.Ν.Α (Α 3 ) ΤΑΤΑΥΛΑ (Β2)
ΠΑΙΔΙΚΟ PLAY OFF (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β ‘ΝΟΤΙΟΣ) ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (Α 4 ) Π.ΦΑΛΗΡΟ (Β1)
ΠΑΙΔΙΚΟ PLAY OUT (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β ‘ΝΟΤΙΟΣ) ΜΙΛΩΝΑΣ (Β 8) ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ (Α 5)
ΠΑΙΔΙΚΟ PLAY OUT (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β ‘ΝΟΤΙΟΣ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Β 7) ΙΩΝΕΣ Π ΦΑΛΗΡΟΥ (Α 6)
ΠΑΙΔΙΚΟ PLAY OUT (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β ‘ΝΟΤΙΟΣ) ΑΚ.COERVER (Α 7) ΤΡΑΧΩΝΕΣ 4 (Β 6)
ΠΑΙΔΙΚΟ PLAY OUT (Α’ΝΟΤΙΟΣ / Β ‘ΝΟΤΙΟΣ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Α 8) Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Β 5)

ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΑ PLAY OFF ΚΑΙ ΤΑ PLAY OUT ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 13/14 ΜΑΙΟΥ 2017

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ ΗΔΗ 0-1.

Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΥΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΙΚΗΤΗΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΠΕΝΑΛΤΙ.ΑΝ ΝΙΚΗΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΧΑΝΕΙ 0-1 ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗ.ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ.

 

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 – 0

Με  ήττα  από  τον  Άρη  Πετρούπολης , ολοκλήρωσε η  ομάδα  μας  τις  υποχρεώσεις  της  για  τη  φετινή  περίοδο για  το  πρωτάθλημα  της   Α΄ ΕΠΣΑ  στο  2ο  όμιλο.  Στο  32΄ ο  Νίκολι  με  σουτ  έκανε  το  1-0. Στο  34΄   με  το Ζούκα  έγινε  το  2-0,  ενώ  στο  50΄ ο Τσαγκάρης  διαμόρφωσε  το  τελικό  αποτέλεσμα.

ΑΡΗΣ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ :Τζαφαι , Λάπα ,Παναγιωτίδης,Βασιλάκος, Μπουφίδης( 46΄ Τσάτσα ), Λάλα , Γεωργίου ( 46΄Τσαγκάρης ), Ζούκας, Γεωργακόπουλος , Τσέλια (  75΄ Κυριαζής ), Νίκολι.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ : Αδάμης ,Σολδάτος,Μυτιληνός,  Χουχουλής ( 55΄ Καρκάνης ),Ρωμανός, Κυρίτσης,Ζουμπουνέλης, Σκούρας , Λαμπρόπουλος , Κόκκορης( 73΄ Σέκκας ), Γκολφινόπουλος ( 55΄ Αράπι ).