Μήνας: Σεπτέμβριος 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ 30/9 -1/10/2017

                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ  

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 30/9 12:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΛΕΥΚΙΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

 

ΦΙΛΙΚΟ 1/10 16:30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΗΠΕΔΟ  ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1/10 09:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΑΟ 2 Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΛΕΥΚΙΔΗΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Α

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1/10 11:00    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Β

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1/10 10:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΑΟ2/ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Σ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

2010

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1/10 09:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ.

 

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 3 – 0

Σαφώς  καλύτερη παρουσιάστηκε , σε  σχέση  με  τον  προηγούμενο  αγώνα,  η  ομάδα  μας   απέναντι   στην  ομάδα  του  Αγίου  Θωμά  παίρνοντας  την  πρώτη  φετινή  νίκη  με   3-0.  Τα  γκολ  σημείωσαν  οι  Ρωμανός  στο  60΄ ,  Οκσίσογλου  στο  76΄  και  Κουμπούλης  στο  88΄ .

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Μάκης Μπαλαγιάννης): Γεράρδος, Ζιαμπάρας, Μυτιληνός, Χουχουλής, Ρωμανός, Μιχαηλίδης, Γάγγος, Γεωργιάδης (73′ Κουμπούλης), Μιχαλακόπουλος (63′ Ριβελίνο), Αγκόλι (72′ Κυρίτσης), Οκσίσογλου (83′ Δαλκαφούκης).

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ (Δημήτρης Μαλλιαρίτσης) Καυκιάς, Φλώρος (86′ Ζαρκαδούλας Γ.), Γκραμπότσκα, Κορφιάς, Χαντζής, Μεταξούλης, Θύμιος, Ζαρκαδούλας Φ., Χάβος (68′ Δάβαρης), Μαντέλος (83′ Γεωργίου), Αλικάι.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ 23-24/9/2017

ΑΚΑΔΗΜΙΑ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ

 

  ΦΙΛΙΚΟ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 14.15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-

COERVER

Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΛΕΥΚΙΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ. Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΛΕΥΚΙΔΗΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Α

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 12:00    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-

ΦΟΙΒΟΣ  Ν.ΚΟΣΜΟΥ

 

Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ

ΝΙΔΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Β

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 13:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-

ΘΡΙΑΜΒΟΣ  Ν.ΚΟΣΜΟΥ

Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ

ΝΙΔΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

2010

ΤΟΥΡΝΟΥΑ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 09:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΑΡΑΖ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 – 0

Η  νεαρή  ομάδα μας γνώρισε δίκαια την ήττα από την ομάδα των Σουρμένων με 4-0. Οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι και παρουσίασαν ένα πλήρες σύνολο. Αντίθετα, η ομάδα μας έδειξε χτυπητές αδυναμίες και χρειάζεται πολλή προσπάθεια για να διορθωθούν. Τρία γκολ σημείωσε ο Δημογιάννης και ένα γκολ ο Φέρτης.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ (Γιωργος Καζατζης-Γιαννης Μητρουσης) Λύρος (85′ Κεσσαρίτης), Θυμιιανός, Μαρινάκης  (67′ Μιζιος), Γκοβίλας, Μπουγιούκος, Πρέκας (80′ Κουρουπάκης), Φωστέρης, Μανωλιάδης, Φέρτης Δ., Δημογιάννης, Κωνσταντίνου (72′ Παπαδακης).

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Μάκης Μπαλαγιάννης) Γεράρδης, Ζιαμπάρας, Σκουρλής (46′ Αγκόλι), Ρωμανός, Μιχαηλίδης, Γεωργιάδης, Κουμπούλης (60′ Μπουσάι), Μυτιληνός (72′ Χουχουλής), Οκσύσογλου, Μιχαλακόπουλος (57′ Ριβελίνο-Εντζά), Γάγγος.

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΣΑ

Σήμερα  Δευτέρα  11/9/2017  έγινε  η  κλήρωση  των  ομάδων  της  ΕΠΣΑ.

Πρώτο  παιγνίδι  :  ΣΟΥΡΜΕΝΑ  –  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ.

Καλή  αγωνιστική  περίοδο.

Η    ομάδα  μας  κληρώθηκε  στον  2ο  όμιλο όπου  βρίσκονται  οι  παρακάτω  ομάδες:

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
  2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
  3. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
  4. ΣΟΥΡΜΕΝΑ
  5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  6. Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  7. ΠΕΥΚΗ
  8. ΧΑΛΑΝΔΡΙ
  9. ΧΑΙΔΑΡΙ
  10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ
  11. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
  12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  14. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
  15. ΑΘΗΝΑΪΔΑ
  16. ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΙΑΣΜΟΣ

Σήμερα    Πέμπτη   07/09/2017  και  ώρα  16.30  έγινε  ο  καθιερωμένος  Αγιασμός  για   την  ανδρική  ομάδα  του  Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   στο  Δημοτικό  Γήπεδο  Α΄ της  Ηλιούπολης.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

Τμήμα Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Αστεράκια 2012-13 18.00 – 19.00 18.00 – 19.00
Αστεράκια 2011 19.00 – 20.00 19.00 – 20.00
Προ-Τζούνιορ Α 18.00 – 19.00 18.00 – 19.00 18.00 – 19.00
Προ-Τζούνιορ Β 19.00 – 20.00 19.00 – 20.00 19.00 – 20.00
Τζούνιορ 18.00 – 19.00 18.00 – 19.00 18.00 – 19.00
Παμπαιδικό Α 17.00 – 18.00 18.00 – 19.00 20.00 – 21.00
Παμπαιδικό Β 17.00 – 18.00 19.00 – 20.00
Παιδικό 19.00 – 20.00 20.00 – 21.00 19.00 – 20.00
Εφηβικό 22.00 – 23.00 22.00 – 23.00 22.00 – 23.00